Obchodní podmínky

Dodací podmínky

Vaši objednávku vyřídíme do týdne. Zboží zasíláme na dobírku. Pošta však není jedinou možností, můžete si zboží také po domluvě vyzvednout osobně. Pokud máte speciální požadavky, je možno podmínky doručení domluvit dle Vašeho přání.

Kolik budete platit za poštovné a balné?

Balné - je vždy zdarma.
Poštovné - účtujeme dle současných tarifů (dobírka činí 105,- Kč, při platbě předem na bankovní účet činí poštovné 55,- Kč)
Při nákupu zboží nad 1000,- Kč je dobírka a poštovné zdarma (neplatí pro obchodníky).


Reklamace a záruka zboží

Poskytujeme stejné podmínky reklamace a záruky jako je tomu u kamenných obchodů. Tyto podmínky jsou v souladu s platným obchodním a občanským zákoníkem. Na zboží poskytujeme záruku v délce dvou let od doby dodání zboží. Při reklamaci nám zašlete společně se zbožím také originál dokladu o koupi, jinak reklamace nebude možná.

Odstoupení od kupní smlouvy

Podle obhodního zákoníku má zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží bez uvedení důvodu. V tomto případě Vás prosíme o dodržení několika zásad. Při vrácení zboží jej zašlete v neporušeném obalu. Musí být kompletní, včetně doplňků či etiket. Uveďte číslo faktury, jméno a adresu. Společně s tímto nám zašlete písemnou informaci o Vašem odstoupení od smlouvy. Přiložte originální doklad o koupi. A to vše zašlete doporučeně a né dobírkou.

Pokud s námi chcete obchodovat jako velkoodběratel, kontaktujte nás, abychom Vám mohli nabídnout jiné, pro Vás cenově výhodnější obchodní podmínky.